Oferta pracy

Specjalista ds. ewaluacji i rozwoju pracowników

FRISTAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy nagradzaną szwajcarską firmą BPO i chcemy podzielić się z Tobą naszą przestrzenią w sercu Warszawy.

Wyobraź sobie mieć wszystko co najlepsze z dwóch światów – nieskończone możliwości rozwoju kariery w stabilnej, międzynarodowej strukturze i start-up’owy klimat (czyli brak dress code’u, kultura wspólnej nauki i prawdziwie przyjazna atmosfera). FRISTA oferuje to wszystko, a to tylko pakiet startowy do wędrówki na sam szczyt zrealizowania Twojego potencjału.

Rośniemy w zawrotnym tempie, cały czas budując zespoły dla naszych międzynarodowych klientów w wielu obszarach – HR, Księgowość, Customer Service, IT i wiele innych. Dlatego też stale poszukujemy zaangażowanych talentów, które dołączą do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • Szansę długofalowego rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku biznesowym
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail
  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport

Obowiązki:

  • Zaprojektowanie i wdrożenie ścieżki szkoleń w organizacji - kompleksowa organizacja działań szkoleniowo – rozwojowych
  • Dbanie o najwyższą jakość oraz efektywność działań identyfikujących potencjał pracowników
  • Budowanie planów rozwojowych w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pracowników
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych metod rozwoju pracowników
  • Rozwijanie wewnętrznych standardów z zakresu zarządzania wiedzą w organizacji
  • Wsparcie przy ocenach rocznych
  • Zapewnienie skutecznego i efektywnego wsparcia i doradztwa personalnego dla menadżerów i pracowników
  • Tworzenie raportów i analiz

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość procesów i narzędzi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na nowe metody działania, elastyczność i innowacyjność oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie
  • Poczucie odpowiedzialności i bardzo dobra organizacja pracy

Ogłoszenie archiwalne