Specjalista ds. ewidencji gospodarki magazynowej

  • Marki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 12.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Displate jest platformą e-commerce zrzeszającą artystów z całego świata. To miejsce stworzyliśmy z myślą zarówno o twórcach, jak i wielbicielach sztuki - ci pierwsi mają tu szansę pokazać swoje najlepsze prace, drudzy zaś - znaleźć te, które trafiają w ich gusta, upodobania i przekonania. Plakaty drukujemy w wysokiej jakości na metalu, a następnie wysyłamy do naszych klientów na całym świecie.

Displate zrzesza obecnie ponad 3000 artystów i gromadzi 70,000 oryginalnych prac, a nasze plakaty wiszą już w ponad 100,000 domów w 50 krajach na całym świecie.

Każdy sprzedany plakat to dochód dla artysty, uśmiech zadowolenia na twarzy klienta oraz dziesięć posadzonych drzew (zielonym do góry), zgodnie z naszą misją działania na rzecz odnowy środowiska i odbudowy równowagi ekologicznej.

Jeżeli jesteś osobą poszukującą ciągłego rozwoju, masz poczucie humoru i uwielbiasz pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań, koniecznie zgłoś się do nas!

(stanowisko administracyjno-biurowe)
Miejsce pracy: Hala produkcyjna Warszawa Marki

Cel stanowiska:

Obsługa dokumentacyjna gospodarki magazynowej i produkcji we współpracy z pracownikami produkcji oraz księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola towarów przychodzących i wyrobów wychodzących (PZ, KPL, WZ)
  • Przygotowanie receptur dla kompletacji wyrobów gotowych
  • Alokacja dokumentów wydań zewnętrznych do faktur sprzedaży
  • Ewidencja odpadów produkcyjnych
  • Inwentaryzacja materiałów i wyrobów gotowych (rozliczanie różnic)
  • Kontrola i analiza stanów magazynowych
  • Ścisła współpraca z działem finansowym w zakresie zadań bieżących oraz procesów zamknięcia miesiąca i roku
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji gospodarki magazynowej (w systemach magazynowoksięgowych)
  • Doświadczenie w pracach inwentaryzacyjnych
  • Doświadczenie w pracy księgowości mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania czasem,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność efektywnego komunikowania się
  • Dokładność, systematyczność, sumienność,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17.00;
  • Pakiet medyczny (Zdrowie Ekstra)
  • Karta Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest GWD Concept Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się