Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ewidencji

Grupa Chorten Sp. z o.o.

  • Łyski (pow. białostocki)

    Łyski (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu związana z nadzorowaniem bazy danych kontrahentów;

  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie;

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem i firmami współpracującymi;

  • Przestrzeganie terminowości w realizacji powierzonych zadań;

  • Wykonywanie bieżących prac zleconych przez przełożonego i pracowników innych działów

Nasze wymagania

  • Min 2 lata pracy na podobnym stanowisku (pracownik administracyjny/biurowy):

  • Samodzielność oraz rzetelność;

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności EXCEL;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Praca pod presją czasu;

  • Wykształcenie wyższe;

To oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze;

  • Możliwość pozyskania doświadczenia i rozwoju zawodowego;

  • Umowę o pracę;

O nas

Grupa Chorten to sklepy z polskim kapitałem.

Założona w 2009 r., obecnie posiada ponad 1950 placówek partnerskich oraz sklepy własne. Głównym obszarem działania są województwa podlaskie, lubelskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, pomorskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie.