Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ewidencji Magazynowej

Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji magazynowej w obszarze przyjęcia, magazynowania i dystrybucji.

  • Rozwiązywanie problemów związanych z przygotowywaniem wysyłek.

  • Tworzenie dokumentacji wysyłkowej.

  • Przyjmowanie i kontrolowanie dostaw do ewidencji magazynowej.

  • Bieżące administrowanie protokołami rozbieżności oraz listami przewozowymi.

  • Weryfikowanie stanów magazynowych.

  • Sporządzanie analiz, ocen, raportów, statystyk zgodnie z wewnętrznymi procedurami i ustaleniami.

  • Wymiarowanie i oklejanie przesyłek oraz wyjaśnianie i korygowanie niezgodności.

  • Dbanie o poprawny obieg i ewidencję palet w magazynie, wyjaśnianie niezgodności z innymi oddziałami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na zbliżonym stanowisku.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność obsługi programu SAP.

  • Dokładność, sumienność, rzetelność.

  • Mile widziana znajomość programu SPEED.

  • Uprawnienia na wózki widłowe (II WJO) będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę.

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego przez pracownika i najbliższych członków jego rodziny.

  • Dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego w nowotworzonym oddziale.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy nową spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska, która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania w produkcie międzynarodowego transportu drogowego i dystrybucji krajowej.

Rozwijamy się i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Szukamy osoby, która chciałaby budować nową firmę razem z nami!

Przewiń do profilu firmy