Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. ewidencji majątku trwałego i rozliczeń (m/k)

Imar Service Group sp. z o.o

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. EWIDENCJI MAJĄTKU TRWAŁEGO I ROZLICZEŃ (M/K)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja nakładów inwestycyjnych (CapEx),

  • Wystawianie dokumentów OT zgodnie z procesem u klienta wewnętrznego,

  • Księgowanie transakcji dotyczących środków trwałych w systemie Oracle Fusion,

  • Weryfikacja poprawności otrzymanych transakcji oraz ich zgodności z procesem księgowym,

  • Poszukiwanie obszarów do usprawnień w obsługiwanych procesach,

  • Przygotowywanie uzgodnień, analiz i raportów związanych z środkami trwałymi,

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami wewnętrznymi spółki.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Wykształcenie o profilu rachunkowość lub finanse, lub pokrewne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • Chęć rozwoju w obszarze finansów.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość systemów ERP.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę i atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży rachunkowości i finansów,

  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i centralnych,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pracę na systemach wykorzystywanych przez korporacje i duże firmy,

  • Możliwość korzystania z szerokiej palety benefitów pracowniczych obejmujących karty sportowe, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie itp. ,

  • pracy w systemie hybrydowym - 2 dni w biurze/3 dni zdalnie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy