Oferta pracy

Specjalista ds. excel i analizy baz danych

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.

  • Torowa 3H, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Torowa 3H

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Łączenie plików excel z bazami danych i hurtowaniami danych

  • Tworzenie zaawansowanych funkcji w excel

  • Wdrażanie BI

  • Wsparcie użytkowników od strony biznesowej BI

  • Implementacja nowych funkcjonalności i rozwój już istniejących w obszarze BI

  • Audytowanie jakości źródeł dostarczanych danych

  • Odpowiedzialność za wdrożenie wyznaczonych KPI / KRI

  • Tworzenie raportów

  • Tworzenie modeli danych

  • Testowanie wdrożonych rozwiązań

  • Analiza modeli matematycznych kluczowych wskaźników oraz rekomendacje optymalizacji w zakresie wybranych wskaźników

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie wsparcia analitycznego

  • Utrzymywanie i rozwijanie narzędzi kontrolingowych wspierających raportowanie

  • Optymalizacja pracy dot. zbierania, aktualizowania, analizowania danych, generowania raportów i planowania

  • Kontakt z firmą doradczą od systemu ERP (Enova)

  • Odpowiedzialność za rozwijanie we współpracy z firmą podwykonawczą oprogramowania Enova

  • Współpraca przy projektowaniu hurtowni danych

  • Współpraca przy projektowaniu baz danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, matematyczne, ekonomiczne lub pokrewne

  • Minimum trzy lata doświadczenia w dziale controllingu, analiz lub podobnym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętność identyfikowania problemów i proponowania rozwiązania

  • Obsługa MS Excel na poziomie certyfikatu MOS Expert/Master

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość narzędzi business intelligence, np. Power BI (dodatkowy atut)

  • Mile widziana znajomość systemu ERP Enova oraz branży elektronicznej (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na światowym rynku elektroniki do replik broni,

  • dostęp do najnowszych produktów GATE,

  • strzelanki airsoftowe,

  • pracę w zespole Scrum,

  • umowę o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • dofinansowanie karty Multisport, pakietu Luxmed, Krakowskiej Karty Miejskiej,

  • darmowy parking dla pracowników,

  • pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku kontrolerów do broni treningowej.

Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami.

Produkty GATE sprzedawane są od 9 lat w ponad 30 krajach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.gatee.eu.

Przewiń do profilu firmy