Oferta pracy

Specjalista ds. exportu

"BESKIDZKIE FABRYKI MEBLI" sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Beskidzkie Fabryki Mebli to firma z ponad 40-letnia tradycją osadzona w przemysłowych tradycjach Bielska-Białej.

Nasze hale produkcyjne to 40 tys m2 powierzchni produkcyjnej, zlokalizowane są na terenie byłych fabryk maszyn włókienniczych u podnóża Beskidów.

Od przeszło 20 lat nasz zespół tworzy wysokiej jakości meble tapicerowane, łącząc doświadczenie naszych wybitnych rzemieślników z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego.

Zakres obowiązków :

  • Wsparcie dla Działu Logistyki
  • Współpraca z Działem Handlowym
  • Telefoniczna obsługa handlowa klientów ( w tym klientów zagranicznych )
  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą zamówień
  • Prace administracyjno – biurowe

Wymagania :

  • Biegła znajomość  języka niemieckiego w mowie i piśmie (  warunek konieczny )
  • Umiejętności interpersonalne ( wysoka komunikacja, optymizm, samodzielność )
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w kontaktach z klientami będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie ( może być także student studiów zaocznych – administracja, logistyka )

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie doświadczonego zespołu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy