Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Exportu

  • Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Sopot, Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z.P. ALEXANDER

    Jeden z największych producentów gier planszowych i zabawek edukacyjnych w Polsce, firma z wieloletnią tradycją i silną pozycją na rynku krajowym, w związku z ambitnymi planami ekspansji na rynki zagraniczne poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko specjalisty ds. eksportu.

    SPECJALISTA DS. EXPORTU

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Kartuzy (okolice), Sopot (okolice), Chwaszczyno (pow. kartuski)
    Region: pomorskie

    Podstawowym zadaniem osoby na stanowisku specjalisty do spraw eksportu będzie utrzymywanie i budowanie sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych. Oferta skierowana jest do osób ambitnych, posiadających wiedzę i doświadczenie. Stanowisko cechuje samodzielność i niezależność. Oczekujemy tworzenia i skutecznej realizacji wizji ekspansji.

    Obowiązki:

    • Poszukiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie ofert sprzedaży, analiz i raportów
    • Negocjacje - umowy cenowe i sprzedażowe
    • Osiąganie  planów sprzedaży
    • Nadzór nad realizacją zamówień
    • Targi i wizyty u klientów
    • Ścisła współpraca z innymi działami firm

    Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Eksportu będzie raportowała bezpośrednio do właściciela firmy.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego
    • Komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
    • Silne umiejętności komunikacji i prezentacji
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i umiejętności budowania relacji
    • Umiejętność samodzielnej pracy w zespole
    • Inicjatywa oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów
    • Wysoki poziom energii, zaangażowania i odpowiedzialności
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz  dbałością o szczegóły
    • Dobra znajomość programów Outlook, Excel, Word, Power Point
    • Elastyczność w godzinach pracy
    • Gotowość  do częstych  podróży
    • Prawo jazdy kategorii B

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w lokalnej firmie produkcyjnej o długoletnich tradycjach
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń
    • Proces wdrożenia przygotowujący do samodzielnej pracy na stanowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagane dokumenty:

    • CV,
    • list motywacyjny.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Z .P. ALEXANDER  z siedzibą w Chwaszczynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Z. P. ALEXANDER z siedzibą w Chwaszczynie przy ul. Telewizyjnej 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.