Oferta pracy

Specjalista ds. exportu i importu ryby

VESTEY FOODS INTERNATIONAL LTDO firmie

  • Janiszowska 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

VESTEY FOODS INTERNATIONAL LTD

Janiszowska 14

Warszawa

Specjalista ds. exportu I importu ryby z doświadczeniem

DO PRACY W VESTEY FOODS INT.

Vestey Foods International zajmuje sie międzynarodową sprzedaża szerokiej gamy produktów spożywczych. Specializaja firmy jest mieso ktore importujemy do Polski oraz exportujemy z Polski.  Nasze glowne rynki exportowe to Afryka, Azja oraz panstwa Uni Celnej. Nawiązaliśmy współpracę z dostawcami i klientami w ponad 70 krajach. Dziedzina na ktorej chcemy sie skoncentowac dodatkowo to import oraz export ryby.

ZADANIA:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych z fabrykami zajmujacymi sie ryba
  • udział w negocjacjach i spotkaniach handlowych
  • budowanie oraz dbanie o trwałe relacje z klientami
  • przygotowywanie ofert oraz bieżąca koordynacja realizowanych Zamówień
  • wspolpraca z dzialem logistycznym I finansowym w jezyku anglielskim

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub eksportu/importu ryby.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość Rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
  • chec do pracy I  rozwoju

OFERUJEMY:

  • umowa B2B
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • praca w komfortowym biurze w Warszawie
  • możliwość zaparkowania auta oraz roweru
  • przyjazna atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy