Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Exportu na rynek skandynawski

Wikęd Sp. z o. o. Sp.k.O firmie

  • Luzino (pow. wejherowski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma WIKĘD posiada ugruntowaną pozycję na rynku jako renomowany producent stolarki otworowej. Współpracujemy z klientami detalicznymi, firmami budowlanymi, developerami jak i z klientami hurtowymi.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praca zatrudnionej osoby polegać będzie na pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymywaniu dobrych relacji z aktualnymi, przygotowywaniu ofert handlowych, wizytach u klientów (w zależności od potrzeb).

Wymagania:

  • język szwedzki lub norweski biegły w mowie i piśmie (minimum poziom B2),
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji w języku szwedzkim lub norweskim,
  • język angielski - komunikatywny,
  • mile widziane doświadczenie w branży okiennej, drzwiowej lub handlu,
  • komunikatywność, asertywność oraz miła aparycja,
  • szczera chęć do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy (podstawa + prowizja),
  • umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • świadczenia zdrowotne,
  • świadczenia świąteczne.

Ogłoszenie archiwalne