Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. exportu

REXXER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Parzniew (pow. pruszkowski)

    Parzniew (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Głównie zadania:

  • Obsługa klienta i wsparcie procesu sprzedaży (opracowywanie ofert, wykonanie wycen, zamówienia towarów, logistyka);

  • Monitoring rynku i działań konkurencyjnych;

  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla obsługiwanych klientów;

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych;

  • Rozwój rynku - pozyskiwanie klientów biznesowych, rozwój współpracy z obecnymi klientami;

  • Sporządzanie i negocjowanie ofert;

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku w dziale exportu;

  • Znajomość Microsoft Excel;

  • Wykształcenie średnie;

  • Znajomość branży narzędziowej - mile widziana;

  • Znajomość języka rosyjskiego - B2;

  • Znajomość języka niemieckiego -mile widziana;

  • Znajomość języka angielskiego - B2;

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacyjnych - mile widziana;

  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientem;

O nas

Firma REXXER, producent i dystrybutor narzędzi niezbędnych podczas drobnych prac domowych, realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych, w warsztatach samochodowych oraz innych sektorach przemysłu.

Nasza istnieje od 2010 roku. Na bazie 10-letniego doświadczenia zdobytego na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy samodzielnej i dynamicznej osoby na stanowisko: Specjalista ds. exportu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rexxer Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. komandytowa  z siedzibą w Parzniewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.