Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. exportu – rynek francuskojęzyczny

Moto-Profil Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Moto-Profil Sp. z o.o.

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych na rynku francuskim (rynek aftermarketowy) – praca stacjonarna
  • Wsparcie dla pozyskanych wcześniej francuskojęzycznych partnerów biznesowych w kontakcie z pozostałymi działami firmy, w tym z działem logistyki w zakresie pełnej obsługi klienta
  • Wsparcie dla klientów francusko i anglojęzycznych w codziennej współpracy z firmą
  • Tłumaczenie pism i korespondencji francuskojęzycznej
  • Koordynacja procesu zawierania umów z klientami (podpisywanie i archiwizacja)
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami francuskojęzycznymi, kontakt osobisty podczas firmowych targów czy konferencji.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • Umiejętność diagnozowania potrzeb klienta i budowania długoterminowych relacji
  • Aktywne zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku
  • kafeteria MyBenefit
  • dofinansowanie do posiłków w formie cateringu

Biuro Firmy Moto-Profil to ponad 300 osób zatrudnionych w 20 działach.

Co możemy powiedzieć o sobie po 27 latach doświadczenia? Jesteśmy drugą największą firmą w Polsce specjalizującą się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatowego. Naszym partnerom handlowym dostarczamy również autorskie rozwiązania informatyczne oraz pełne wsparcie merytoryczne w tym zakresie.

Naszą kadrę zasilają specjaliści wielu różnych dziedzin (prawnej, księgowej, finansowej, marketingowej), a także inżynierowie, analitycy, managerowie oraz informatycy. Przy użyciu najnowszego sprzętu informatycznego, każdego dnia pracownicy biurowi pracują nad prawidłowym działaniem i obsługą Firmy.

Specjalista ds. exportu – rynek francuskojęzyczny, Niedźwiedziniec 10, Chorzów