Oferta pracy

Specjalista ds. Exportu (rynki wschodnie)

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należała będzie m. in. telefoniczna i mailowa obsługa klientów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • minimum dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • wykształcenie minimum średniego

  • znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność

  • umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • zmysł techniczny

To oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • wyjazdy zagraniczne do siedziby firmy

Klient Pracuj.pl

Europejski lider w branży sanitarnej w związku z ekspansją na rynki wschodnie poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Z zainteresowaniem oczekujemy Państwa aplikacji – najlepiej w formie pliku PDF przesłanego emailem.