Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. exportu w branży FMCG na kraje Europy środkowej i wschodniej

NAVIGATOR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
7 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz aktywnie poszukiwać nowych partnerów handlowych, sieci i dystrybutorów na rynkach Europy środkowej i wchodniej;

  • Negocjować warunki handlowe w ustalonych ramach;

  • Budować długotrwale i solidne relacje z klientami;

  • Systematycznie planować i raportować wyniki w mobilnym systemie sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży;

  • Masz znajomość rynku w branży FMCG

  • Obsługujesz pakiet Office na poziomie podstawowym;

  • Umiesz negocjować i argumentować swoje zdanie;

  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę;

  • Posiadasz minimum średnie wyksztalcenie i prawo jazdy kat. B;

  • Znasz język angielski minimum na poziomie B2;

  • Znasz język rosyjski;

To oferujemy

  • Stabilną pracę w jednym z najprężniej rozwijających się projektów importerskich w kraju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG w Polsce;

  • Prace z markami o międzynarodowym zasięgu;

  • Realny wpływ na wyniki swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa oraz premie od wyników);

  • Kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności sprzedażowych;

  • Wyjątkową atmosferę w pracy w młodym, prężnie rozwijającym się zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

O nas

Grupa Navigator w tym roku obchodzi swoje 10 lecie. Na jej sukces pracuje grono młodych ale bardzo doświadczonych ludzi. Wśród naszych projektów znajdziesz Spirit Depot czy Weselne Procenty. Współpracujemy z największymi sieciami w kraju i za granicą.