Oferta pracy

Specjalista ds. exportu

OROMED Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

OROMED Sp. z o.o. Sp. K.

Syta 114w

Warszawa

OROMED jest producentem sprzętu medycznego marki Oromed, oraz oferującym najwyższej klasy sprzęt medyczny.

OROMED to dynamicznie rozwijająca się firma. Oferowany przez nasz sprzęt medyczny przeznaczony jest do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia a także w warunkach domowych. Oferujemy naszym klientom innowacyjne technologie pomagające dbać o zdrowie oraz urodę nie zapominając o funkcjonalności i bezpieczeństwu.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z dotychczasowymi klientami firmy w zakresie obsługi zamówień
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z eksportem
  • organizacja dostaw do klientów zagranicznych
  • realizacja planów sprzedaży
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • analiza rynków zagranicznych
  • przygotowanie i udział w targach

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenie w dziale exportu, branża drobnego sprzętu medycznego lub małego AGD, będzie dodatkowym atutem
  • wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności w pracy
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • zdolności negocjacyjne
  • znajomość języka : angielskiego, rosyjskiego oraz polskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prowizyjny system wynagradzania
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • wsparcie w rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet sportowo – rekreacyjny, pakiet medyczny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Proszę o dopisanie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).’’

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy