Ta oferta pracy jest nieaktualna od 640 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Exportu

  • Wejherowo, Luzino (pow. wejherowski), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wikęd Sp. z o. o. Sp.k.

    Firma WIKĘD posiada ugruntowaną pozycję na rynku jako renomowany producent okien i drzwi PCV i ALU oraz drzwi stalowych. Współpracujemy z klientami detalicznymi, firmami budowlanymi, developerami jak i z klientami hurtowymi.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wejherowo (okolice), Luzino (pow. wejherowski)
    Region: pomorskie

    Opis stanowiska:

    Praca zatrudnionej osoby polegać będzie na pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymywaniu dobrych relacji z aktualnymi, a także na wizytach u inwestorów, ustalaniu szczegółów dotyczących danej inwestycji i przygotowywaniu na tej podstawie ofert handlowych.

    Wymagania:

    • język niemiecki biegły w mowie i piśmie
    • język angielski - komunikatywny
    • mile widziane doświadczenie w branży okiennej, drzwiowej lub handlu
    • komunikatywność, asertywność oraz miła aparycja
    • szczera chęć do pracy

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy ( podstawa + prowizja )
    • telefon służbowy
    • umowę o pracę
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.