Oferta pracy

Specjalista ds. exportu z j. niemieckim

SALES HR

umowa o pracę
10 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 7

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest polska spółka działająca na rynkach międzynarodowych, zajmująca się sprzedażą żywności na szeroką skalę.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy,

  • Zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu,

  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych,

  • Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3 lata doświadczenia w handlu międzynarodowym,

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1), plus dodatkowy język : polski lub angielski,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Dynamiczność i konsekwentność w działaniu,

  • Orientacja na efekty i sprawność działania,

  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie,

  • Dyspozycyjność i komunikatywność,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Dobra znajomość Microsoft Office.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę / B2B : atrakcyjna podstawa,

  • Dodatkowe wysokie prowizje w zależności od działań handlowych,

  • Pracę w komfortowo urządzonym biurze w centrum,

  • Niezbędne przeszkolenie i możliwość zdobycia bardzo cennego doświadczenia jako Trader,

  • Otwartość na dodatkowe oczekiwania,

  • Udział w krajowych i zagranicznych targach towarowych.