Ta oferta pracy jest nieaktualna od 223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. exportu z jęz. niemieckim

  • Stalowa Wola, podkarpackie
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Stalowa Wola

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Prowadzenie sprzedaży produktów firmy,
    • Realizacja założonego planu sprzedaży,
    • Obsługa procesu realizacji zamówień.

    Nasze oczekiwania :

    • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
    • Doświadczenie w sprzedaży,
    • Aktywny styl pracy,
    • Czynne prawo jazdy kat. B .

    Co w zamian oferujemy:

    • Kawę na początek dnia,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00,
    • Pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: