Oferta pracy

Specjalista ds. exportu z językiem niemieckim

INVADO Sp. z o.o.O firmie

  • Leśna 2, 42-793 Ciasna, Polska
    Dzielna (pow. lubliniecki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

INVADO Sp. z o.o.

Leśna 2

Dzielna (pow. lubliniecki)

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia. Działamy aktywnie na rynku polskim – obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów drzwi. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

W związku z inwestycją „ZAKŁAD PRZYSZŁOŚCI”, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Odpowiedzialność na rynku niemieckim i szwajcarskim za aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż,
  • Bezpośrednia obsługa kluczowych klientów na rynku niemieckim i szwajcarskim,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami,
  • Prowadzenie negocjacji cenowych i ustalanie warunków sprzedaży,
  • Przygotowanie ofert handlowych,
  • Utrzymanie długofalowych relacji z klientem,
  • Inicjowanie projektów wspierających sprzedaż,
  • Regularna współpraca z naszym zakładem w zakresie produkcji oraz rozwoju nowych produktów z Działem Obsługi Klienta, oraz z Działem Marketingu.

WYMAGANIA:

  • Biegłe porozumiewanie się językiem niemieckim, co najmniej na poziomie B2- warunek konieczny,
  • Znajomość branży stolarki otworowej lub meblarskiej,
  • Wykształcenie minimum średnie- mile widziany profil ekonomiczny,
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych,
  • Zaangażowanie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Posiadanie prawa jazdy kategoria B.

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim,
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim,
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność,
  • Program rekomendacji pracowników.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie  CV wraz z podaniem  drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej https://www.INVADO.pl/ >KARIERA lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Miejsce pracy: Dzielna k/Ciasnej (pow. Lubliniecki), Województwo śląskie

Ogłoszenie archiwalne