Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Exportu z językiem niemieckim

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE"INTER-TECH" Piotr Jankowski

5 00012 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Aleja Wojska Polskiego 100

Zambrów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów ;

  • Realizacja planów sprzedaży;

  • Stałe analizowanie działań konkurencji na rynku wraz z rekomendacją zmiany w polityce sprzedaży;

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami;

  • Analiza potencjału sprzedażowego klientów, kanałów i rynków;

  • Uczestnictwo w targach i wystawach międzynarodowych (reprezentowanie firmy);

Nasze wymagania

  • Silne umiejętności sprzedażowe, organizacyjne i komunikacyjne;

  • Znajomość procesów logistycznych i regulacji celnej w poszczególnych krajach;

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

  • Mile widziana bardzo dobra znajomość języka francuskiego

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka Angielskiego;

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Komunikatywność wysoki poziom kultury osobistej;

  • Prawo jazdy kat B;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • System premii;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju;

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

O nas

Firma powstała w 2004r. w Zambrowie . Obecnie jest jedną z największych i dobrze rozpoznawalnych firm produkujących maszyny rolnicze w Polsce, jak też w Europie. Firma znana jest z tego, że specjalizuje się głównie w wytwarzaniu ładowaczy czołowych, osprzętu do ładowaczy, ładowarek, miniładowarek, maszyn polowych, zielonkowych i komunalnych . Od niedawna w ofercie znajduje się również wóz asenizacyjny. Wydajność i efektywność to cechy, którymi charakteryzuje się firma. Nasze produkty łączą tradycję polskiego rolnictwa z nowoczesnością i światową jakością. Klienci doceniają fakt, że nasze maszyny zaprojektowane są i wyprodukowane na terenie naszego kraju. Tak szybki rozwój firmy to zasługa przede wszystkim produktów bardzo wysokiej jakości i odpowiedniej relacji ceny do jakości. Firma cały czas poszukuje nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dynamicznie rozwija się i ze spokojem patrzy w przyszłość. Zarówno właściciele jak i pracownicy nieustannie dbają o utrzymanie najwyższego poziomu oferowanych usług. INTER-TECH w znacznym stopniu przyczynił się do dynamicznego rozwoju gospodarstw rolnych w Polsce oraz za granicą, gdzie firma prężnie buduje swoją sieć dilerską.