Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Exportu ze znajomością języka rosyjskiego

DLM Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie i rozwijanie istniejących relacji handlowych z Klientami zagranicznymi

  • przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień oraz kontrola nad ich realizacją i płatnościami

  • negocjacje warunków handlowych i umów

  • analiza rynku i konkurencji

  • uczestnictwo w targach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w stopniu B2/C1

  • predyspozycja do pracy w sprzedaży

  • opanowanie w sytuacji stresowych

  • wielozadaniowość i samodzielność

  • zdolności analitycznych

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od wyników

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • niezbędne narzędzia pracy

DLM Sp. z o.o.

DLM sp. z o.o. jest największym na polskim rynku dystrybutorem produktów fryzjerskich oraz kosmetyków profesjonalnych. Zaopatrujemy naszych klientów m.in. w produkty marek Ronney, Kallos, L’Oréal Professionnel, Schwarzkopf, Kativa, Matrix, Goldwell i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy