Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Faktoringu - Mikroprzedsiębiorstwa

BNP Paribas Faktoring Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów z segmentu MIKRO,

  • Kompletowanie i opracowywanie dokumentacji niezbędnej do analizy transakcji,

  • Strukturyzacja transakcji faktoringowych i negocjacje warunków z Klientem,

  • Udział w procesie decyzyjnym, w tym uczestnictwo w komitetach kredytowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: bankowość, finanse, pokrewne lub w trakcie studiów,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla przedsiębiorstw (finansowanie bankowe, trade finance, leasing bądź ubezpieczenie należności),

  • Umiejętności profesjonalnej i jakościowej obsługi Klientów, negocjacji handlowych i przygotowywania ofert,

  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel,

  • Dobra organizacja pracy i inwencja w działaniu,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się firm faktoringowych na rynku, oraz w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i na świecie,

  • Współpracę na bazie Umowy agencyjnej (wymagana własna działalność gospodarcza),

  • Wsparcie w rozwoju oraz system szkoleń produktowych i sprzedażowych,

  • Pracę w zespole profesjonalistów w międzynarodowym środowisku,

  • Samochód służbowy.

O nas

BNP Paribas Faktoring – jedna z najszybciej rozwijających się firm faktoringowych na rynku polskim, z siedzibą w Warszawie szuka kandydata na stanowisko Specjalista ds. Faktoringu - Mikroprzedsiębiorstwa