Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Fakturacji i Zestawień Statystycznych

FM Logistic

  • Olszowa (pow. strzelecki)

    Olszowa (pow. strzelecki), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie i stała kontrola faktur, not obciążeniowych oraz uznaniowych w oparciu o aktualne umowy;

  • Monitoring płatności faktur przychodowych;

  • Wystawianie faktur zewnętrznych, międzydziałowych, międzyplatformowych i refakturacji;

  • Pomoc przy procesie budżetowania w danej jednostce;

  • Przygotowanie raportów i zestawień statystycznych;

  • Stała praca nad usprawnieniem i automatyzowaniem używanych narzędzi;

  • Tworzenie zamówień w SAP;

  • Przeprowadzanie operacji kasowych i odpowiedzialność za stan gotówki w kasie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe,

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Zdolności analityczne,

  • Samodzielność,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

FM Logistic

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów.

Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Więcej informacji na temat firmy dostępnych pod adresem: www.fmlogistic.pl

Przewiń do profilu firmy