Specjalista ds.Fakturowania

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.O firmie

  • Alwernia, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

Producent kompletnych rozwiązań dla budownictwa indywidualnego i przemysłowego poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • weryfikacja dokumentów transportowych,
  • wprowadzanie i skanowanie faktur do wewnętrznego systemu operacyjnego,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientem,
  • codzienna praca na wewnętrznym systemie,
  • kontakt z kierowcami oraz pracownikami magazynu

Wszystkie powyższe czynności będziesz wykonywać przy wsparciu zespołu. Jesteśmy otwarci na przekazanie Ci nowej wiedzy.

Nasze oczekiwania od kandydata:
  • będziesz pracować z dokumentami księgowymi oraz transportowymi, dlatego niezwykle ważna jest Twoja dokładność oraz spostrzegawczość,
  • będziesz samodzielnie rozwiązywać zadania w ograniczonym czasie, dlatego Twoja zdolność w ustalaniu i nadawaniu priorytetów będzie pomocna w codziennej pracy,
  • będziesz częścią procesu rozliczeń, dlatego docenimy Twoją umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy z dużą liczbą dokumentów oraz danych w ograniczonym czasie zdecydowanie się przyda.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • przyjazną atmosferę
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • prywatna opieka medyczna LUXMED i ubezpieczenie na życie,

Wiedza, którą uzyskasz:

  • zapoznamy Cię ze specyfiką rynku,
  • damy Ci wiedzę w zakresie:
    • wystawiania faktur sprzedaży,
    • dokumentacji transportowej,
    • dokumentacji i wiedzy księgowej oraz podatkowej.
Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia. Jeśli posiadasz chęci do zdobywania i poszerzania wiedzy, to jest u nas miejsce właśnie dla Ciebie.
CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Blachprofil 2 sp. z o.o.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy