Oferta pracy

Specjalista ds. Fakturowania - Analityk Sprzedaży

Opolgraf S.A.

Mieczysława Niedziałkowskiego 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych,

  • weryfikacja finansowa zobowiązań klientów,

  • windykacja miękka,

  • kontrolowanie prawidłowości obiegu dokumentów,

  • dokonywanie analityki działalności handlowej spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • biegła znajomość aplikacji Ms Excel (tabele przestawne, formuły, raporty),

  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • orientacja na klienta i inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami zewnętrznymi,

  • umiejętność tworzenia prezentacji handlowych w programie PowerPoint,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • rozbudowany system świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karta FIT/Sport, możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym

Drukarnia „Opolgraf” S.A., znajdująca się w fazie intensywnego rozwoju i inwestowania, posiadająca certyfikat ISO 9001:2015, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. Fakturowania - Analityk Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) z dopiskiem „Specjalista ds. fakturowania/Analityk Sprzedaży”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.