Oferta pracy

Specjalista ds. fakturowania

PEKAESO firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych niezbędnych do wystawiania faktur sprzedaży

  • Wprowadzanie faktur kosztowych

  • Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi

  • Weryfikacja oraz akceptacja not korygujących dotyczących faktur sprzedaży

  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość Ustawy o rachunkowości i Ustawy o podatku VAT

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Mile widziana znajomość przepisów podatkowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodyscyplina

  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy