Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fakturowania

Etisoft Sp. z o.o.O firmie

  • Szara 21, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Etisoft Sp. z o.o.

Szara 21

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

  • wystawianie duplikatów faktur,

  • rejestracja faktur w systemie klienta,

  • wystawienie faktur korygujących oraz not obciążeniowych,

  • obsługa not księgowych klientów,

  • przygotowywanie zestawień dotyczących wystawionych faktur,

  • zgłaszanie nieprawidłowości związanych z błędnymi danymi do fakturowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego,

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomości MS Office (Excel, Word, Power Point),

  • znajomości języka angielskiego (min poziom B1),

  • orientacji na klienta, umiejętności analitycznych, rozwiązywania problemów, pracy zespołowej, podejmowania decyzji, uczenia się i adaptacji oraz orientacji na wyniki.

Mile widziane

  • znajomość zintegrowanych systemów zarządzania (ERP).

To oferujemy

  • pakiet powitalny,

  • pakiet medyczny,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • firmowa biblioteka,

  • dostęp do szkoleń i konferencji,

  • wydarzenia integracyjne,

  • karta Multisport,

  • parking rowerowy,

  • kawa i herbata bez ograniczeń,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • współpraca z ekspertami,

  • globalny zasięg,

  • zespoły sportowe wspierane przez firmę,

  • różnorodny zespół,

  • swoboda działania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.