Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fakturowania i administracji

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi

  • Wprowadzanie przelewów bankowych

  • Przygotowanie projektów umów, aneksów, załączników

  • Przygotowywanie zestawień i raportów wewnętrznych

  • Weryfikacja i kompletowanie dokumentacji do przetargów

  • Skanowanie i archiwizowanie dokumentów

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji

  • Zapewnienie bieżącego funkcjonowania biura

Nasze wymagania

  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z administracją, ekonomią, finansami, zarządzaniem

  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel)

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość oprogramowania Insert będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska

  • Przyjazną atmosferę pracy