Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fakturowania i administracji

KAPI LOGISTICSO firmie

3 0006 500 brutto / mies.
  • Żyrardów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KAPI Logistics jest to Polska firma logistyczna operująca na rynkach Europejskich.

Specjalizujemy się w kompleksowej logistyce branży Automotive i współpracujemy z największymi producentami samochodów z całego świata. Jeżeli szukasz stałej, ciekawej pracy w dynamicznym zespole z możliwością rozwoju - dołącz do zespołu KAPI Logistics w Żyrardowie.

Zapraszmy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.kapi-logistics.com/

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do fakturowania
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów kosztowych i przychodowych
  • Fakturowanie klientów
  • Prace administracyjne
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Komunikacja z klientem zagranicznym
  • Wspieranie działu spedycji od strony administracyjnej
  • Wsparcie administracji biurowej
  • Odbiór i nadawanie przesyłek kurierskich

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie, piśmie, czytanie ze zrozumieniem)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Samodzielność i kreatywność
  • Doświadczenie w administracji, księgowości lub obsłudze klienta mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Komunikacja w j.angielskim pozwalająca rozwijać swoje umiejętności językowe
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju, awansu i szkoleń

Ogłoszenie archiwalne