Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fakturowania i dokumentacji magazynowej

GLOBAL sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 6505 000 brutto / mies.
  • Supraślska 20, Wasilków
    Wasilków, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Supraślska 20

Wasilków

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych (WZ, F-RA), korekt

  • wystawianie i rozliczanie dokumentów magazynowych RW/PW/ZP/ZR

  • wprowadzanie dokumentów PZ i kontrola faktur zakupowych

  • kompletacja dokumentów dostaw: WZ, CMR

  • zlecanie i weryfikacja dokumentów przewozowych krajowych i zagranicznych

  • sporządzanie etykiet na towary

  • rozliczanie palet

  • dbałość o właściwy obieg dokumentów wewnątrz firmy

  • regularna współpraca z księgowością

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień magazynowo - dokumentacyjnych

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętność pracy w zaspole

  • skrupulatność i rzetelność,

  • mile widziana znajomość programów WAPRO (WF - MAG)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • praca w nowoczesnym, klimatyzowanym wnętrzu

O nas

Firma Global od 12 lat zajmuje się konfekcją i sprzedażą tworzyw sztucznych. Głównie folii ochronnych.

Posiadamy rozległą bazę klientów w Polsce i krajach ościennych. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami jak i małymi wytwórcami. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie stawiając na rozwój długotrwałej współpracy.

Misją naszej firmy jest ochrona produktów naszych klientów na całym świecie.