Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fakturowania i obsługi sekretariatu

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa 40A
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Korab Sp. z o.o.

Stalowa 40A

Pruszków

Jesteśmy specjalistyczną firmą, oferującą szeroki zakres prac dla przemysłu spożywczego i pokrewnych w zakresie instalacji procesowych i energetycznych, a także modernizacji linii technologicznych i urządzeń.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Prowadzenie sekretariatu i związanych dokumentów,
  • Wystawianie faktur sprzedaży i ewidencja przychodzących faktur,
  • Ścisła współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami w firmie,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy,
  • Bieżąca organizacja i koordynacja pracy biura,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację,
  • Obsługa spotkań biznesowych, planowanie oraz koordynacja wyjazdów pracowników,
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze, apteczka, środki czystości, .
  • Obsługę telefonu - selekcja rozmów przychodzących,
  • Wsparcie w bieżących działaniach zarządu firmy,
  • Kontakt z klientami.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Zaangażowanie i systematyczność,
  • Mile widziana wiedza z zakresu fakturowania oraz zasady incoterms,
  • Atutem będzie znajomość programu RAKS,
  • Umiejętności organizacji pracy, staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pracę,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Proponujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet medyczny Medicover,
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w młodym dynamicznym zespole,
  • Możliwość przyuczenia do zadań i obowiązków dla osoby bez doświadczenia.

Ogłoszenie archiwalne