Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. fakturowania i procesu windykacji przedsądowej

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

Moderna Holding Sp. z o.o.

Świętojańska 45

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i wprowadzanie danych niezbędnych do wystawiania faktur;

  • Fakturowanie klientów (f-y przychodowe, korygujące, noty odsetkowe);

  • Monitorowanie spraw związanych z terminami płatności klienta;

  • Komunikacja z klientem;

  • Wspieranie dyrektora finansowego w pracach zleconych;

  • Ścisła współpraca z działem księgowości i controllingu;

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu fakturowania, monitoringu należności i windykacji przedsądowej (warunek konieczny);

  • Praktyczna znajomość programu Excel i pakietu MS Office;

  • Terminowość i samodzielność w działaniu;

  • Umiejętność efektywnego organizowania pracy;

  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne;

Mile widziane

  • Doświadczenie w księgowości lub obsłudze klienta;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat);

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych;

  • Pracę w rozpoznawalnym Holdingu w Polsce;

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy;

  • Możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie