Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń - Dział Controllingu

Mega Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie dokumentacji zakupowej do systemu;

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, noty, proformy, faktury korygujące);

  • Współpraca z Działem Księgowości, Produkcji i Zakupów;

  • Sporządzanie raportów i analiz;

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca pod kątem kosztów magazynowych i produkcyjnych;

  • Gospodarka magazynowa – ewidencja, rozliczanie, inwentaryzacja;

  • Raportowanie zgodne z wykonywanym zakresem obowiązków;

  • Bieżące wsparcie i wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku;

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel;

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności w działaniu;

  • Odpowiedzialności, skrupulatności i zorientowania na cele.

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę o prace

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stażu pracy Kandydata

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Mega Sp. z o.o.

MEGA sp. z o.o. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem projektowo-produkcyjnym specjalizującym się w budowie maszyn dla przemysłu spożywczego. Nasze urządzenia pracują w zakładach na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydata do działu controllingu na stanowisko Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce pracy w przedsiębiorstwie projektowo-produkcyjnym MEGA Sp. z o. o. w Bełżycach.