Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

Olivia Business CentreO firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Olivia Business Centre

aleja Grunwaldzka 472c

Oliwa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza umów, zleceń, faktur kosztowych oraz weryfikacja otrzymanych danych pod kątem wystawiania faktur sprzedażowych i refaktur,
  • samodzielne fakturowanie sprzedaży w oparciu o system Symfonia (wraz z poprawną dekretacją na odpowiednie konta przychodowe) oraz przekazywanie jej do realizacji według wewnętrznych procedur,
  • samodzielne przygotowanie rozliczeń za media oraz ich fakturowanie,
  • samodzielne sporządzanie not, kompensat oraz faktur korygujących,
  • raportowanie dotyczące sprzedaży (na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne),
  • aktywna współpraca z innymi działami w zakresie uzgodnień dotyczących rozliczeń, w szczególności z Działem Księgowości i Działem Controllingu,
  • przygotowywanie wezwań do zapłaty,
  • kontakt z kontrahentami w zakresie błędnie wystawionych faktur,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy, również zagranicznymi.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w realizacji podobnych zadań,
  • wiedza praktyczna z zakresu fakturowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi,
  • znajomość programów do fakturowania (mile widziana znajomość Symfonia Handel),
  • wykształcenie wyższe lub średnie, preferowany profil ekonomiczny,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym programu MS Excel),
  • zdolności analityczne, skrupulatność, sumienność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość branży rynku nieruchomości komercyjnych,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • karta MultiSport

Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń, aleja Grunwaldzka 472c, Oliwa, Gdańsk