Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

SkyCash Poland S.A.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista

SkyCash to polska firma technologiczna i lider płatności mobilnych w Polsce. Dziś z rozwiązań SkyCash korzysta ponad 3 miliony użytkowników. Dziś firma jest liderem w branży z ponad 80% udziałem w rynku płatności za parkingi za pomocą smartfonu i ponad 50% udziałem w rynku płatności za bilety miejskie. Jako jedyna firma w Polsce sprzedaje bilety wszystkich przewoźników kolejowych.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem usług płatniczych, prowadzeniem nowych innowacyjnych projektów, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i weryfikacja danych sprzedażowych
  • Sporządzanie analiz i raportów w zakresie rozliczeń
  • Przygotowanie i dystrybucja raportów sprzedażowych
  • Przygotowywanie rachunków oraz kontrola i akceptacji faktur kosztowych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozliczeń
  • Wystawianie faktur i dokumentów finansowych
  • Windykacja należności i nadzór nad terminowością wpłat

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości lub kierunków pokrewnych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość obsługi MS Excel
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę (na początku 3-miesieczny okres próbny)
  • pakiety socjalne - opieka medyczna oraz karta do klubów sportowych
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w szkoleniach
  • pracę w przyjemnej atmosferze i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne