Oferta pracy

Specjalista ds. Fakturowania

Press Glass SA

  • Konopiska (pow. częstochowski)

    Konopiska (pow. częstochowski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktury,

  • wystawianie i kontrola dokumentów sprzedaży spółek krajowych i zagranicznych,

  • kompletacja, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji związanej ze sprzedażą produktów,

  • sporządzanie zestawień oraz raportów na potrzeby działów wewnętrznych firmy,

  • kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi,

  • współpraca z innymi działami spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,

  • znajomość zasad fakturowania,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,

  • znajomość przepisów o podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości w zakresie dotyczącym stanowiska - atut dodatkowy,

  • umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się,

  • znajomość pakietu MS Office, a w szczególności program Excel,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego,

  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę,

  • system kafeteryjny MyBenefit,

  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych,

  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej,

  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • systemy premiowe,

  • Pracownicze Plany Emerytalne,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach,

  • nastawienie na rozwój (szkolenia, rekrutacje wewnętrzne),

  • długotrwała współpraca,

  • lektoraty języków obcych w godzinach pracy,

  • konkursy dla dzieci pracowników,

  • coroczne badanie satysfakcji z pracy.

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego My

  • prywatna firma z polskim kapitałem

  • działamy społecznie

  • dbamy o środowisko naturalne