Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fakturowania

PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o.

Aleja Katowicka 62

Nadarzyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedażowych, zaliczkowych i korygujących

  • weryfikowanie otrzymanych zamówień

  • kontakt z klientem (mailowy i telefoniczny)

  • sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • znajomość programu Excel

  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu

  • terminowość i skrupulatność

  • mile widziana podstawowa znajomość przepisów podatkowych

  • mile widziana znajomość programu symfonia handel

To oferujemy

  • umowę o pracę (na początku 3- miesięczny okres próbny)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w szkoleniach

  • pracę w przyjemnej atmosferze i dynamicznym zespole

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Jesteśmy organizatorami jednych z największych imprez targowych w Europie Centralnej. Nasi zagraniczni partnerzy postrzegają Nas jako najbardziej innowacyjny ośrodek targowy. Nie boimy się wyzwań i działań nieszablonowych dlatego do Naszych Zespołów poszukujemy kreatywnych ludzi z pasją w działaniu!

www.warsawexpo.eu

Przewiń do profilu firmy