Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Fakturowania

INSBUD Hanna WrzodakO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Twój zakres obowiązków:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień, fakturowanie i pełna dokumentacja (FV, FKOR, WZ, PZ, etc.) system Subiekt Nexo Pro.
  • Ewidencja dokumentów oraz zapewnienie poprawności obiegu   dokumentów.
  • Obsługa kasy fiskalnej.
  • Kontrola dowodów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym.
  • Bieżąca współpraca z działem księgowym.

Nasze wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość podstaw księgowości.
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word).
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku 8-16.
  • Dobra obsługa komputera.
  • Znajomość programu Subiekt Nexo Pro będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność, sumienność oraz zdolność analitycznego myślenia.
  • Chęć działań i rozwoju.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne