Ta oferta pracy jest nieaktualna od 308 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. farmacji

  • Łyszkowice (pow. łowicki), łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią. Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel.
    Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur, gdzie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

    Nr ref.: FAR/08/2017

    Zakres obowiązków

    • Nadzór farmaceutyczny nad produktami kontrolowanymi
    • Zastępowanie osoby odpowiedzialnej w hurtowni
    • Realizacja działań zgodnie z wytycznymi i procedurami systemowymi związanymi z zarządzaniem jakością
    • Nadzór nad obiegiem i sporządzaniem dokumentacji związanej z prowadzeniem obrotu hurtowego
    • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z procedur systemowych
    • Realizacja i koordynacja działań związanych z procesem kwalifikacji odbiorców
    • Koordynacja działań naprawczo-korygujących
    • Koordynacja i realizacja procesu zarządzania odchyleniami

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, minimum dwa lata pracy w hurtowni farmaceutycznej lub aptece
    • Dobra znajomość zasad  Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
    • Prawo Wykonywania Zawodu Farmaceuty

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na część etatu
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
    • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Dobrą atmosferę pracy
    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Takeda Pharma Sp. z o.o. z siedzibą: Prosta 68, 00-838 Warszawa”

    Administratorem danych jest Takeda Pharma Sp. z o.o. z siedzibą: ul Prosta 68, 00-838 Warszawa. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji (po uzyskaniu zgody) i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.