Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. farmacji

  • Łyszkowice (pow. łowicki), łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią. Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel.
Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur, gdzie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

Nr ref.: FAR/08/2017

Zakres obowiązków

  • Nadzór farmaceutyczny nad produktami kontrolowanymi
  • Zastępowanie osoby odpowiedzialnej w hurtowni
  • Realizacja działań zgodnie z wytycznymi i procedurami systemowymi związanymi z zarządzaniem jakością
  • Nadzór nad obiegiem i sporządzaniem dokumentacji związanej z prowadzeniem obrotu hurtowego
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z procedur systemowych
  • Realizacja i koordynacja działań związanych z procesem kwalifikacji odbiorców
  • Koordynacja działań naprawczo-korygujących
  • Koordynacja i realizacja procesu zarządzania odchyleniami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, minimum dwa lata pracy w hurtowni farmaceutycznej lub aptece
  • Dobra znajomość zasad  Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Prawo Wykonywania Zawodu Farmaceuty

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na część etatu
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy
Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Takeda Pharma Sp. z o.o. z siedzibą: Prosta 68, 00-838 Warszawa”

Administratorem danych jest Takeda Pharma Sp. z o.o. z siedzibą: ul Prosta 68, 00-838 Warszawa. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji (po uzyskaniu zgody) i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się