Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. farmacji - mgr farmacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA - renomowany dystrybutor leków w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Weryfikacja uprawnień kontrahentów (dostawców i odbiorców) do prowadzenia obrotu.
    • Wspomaganie pracy Kierownika hurtowni w procesie wdrożenia systemu jakości.
    • Weryfikacja warunków transportu towarów.
    • Wspomaganie farmaceuty odpowiedzialnego za nadzór nad środkami kontrolowanymi.
    • Raportowanie do organów regulacyjnych i kontrahentów.
    • Analiza zwrotów towarów.
    • Zastępowanie Kierownika Hurtowni oraz innych Osób Odpowiedzialnych podczas nieobecności.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego farmaceutycznego.
    • Uprawnień do samodzielnego wykonywania zawodu farmaceuty.
    • Minimum 2 – letniego stażu pracy w zawodzie (w aptece lub hurtowni farmaceutycznej).
    • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej.
    • Bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywności i dynamizmu w działaniu.
    • Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office).
    • Dobrej znajomości języka angielskiego.
    • Znajomość DPD mile widziana.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie oraz warunki pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska i posiadanego doświadczenia.
    • Zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) z dopiskiem: Specjalista ds. farmacji poprzez przycisk Aplikuj

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.