Specjalista ds. finalizacji sprzedaży nieruchomości

Freedom NieruchomościO firmie

Freedom Nieruchomości

plac Kaszubski 7

Gdynia

Freedom to marka dla ludzi, którzy chcą więcej i nigdy nie ustają w działaniu. Za rosnącymi oczekiwaniami klientów nadążamy dzięki zaangażowaniu we wspólną misję, którą jest szybka sprzedaż nieruchomości. Na każdym jej etapie potrzebni są ludzie o określonych predyspozycjach.

Dlatego też, do działów finalizacji poszukujemy osób, które lubią kiedy dzieje się naprawdę dużo, nie przerażają się dokumentami i wykazują się wyjątkową skrupulatnością.

Do naszego oddziału Freedom Nieruchomości Gdynia szukamy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • koordynacja procesu kupna/sprzedaży nieruchomości,
  • gromadzenie dokumentów niezbędnych do szybkiej sprzedaży nieruchomości,
  • przygotowywanie umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości,
  • kontakt z kancelariami notarialnymi, agentami nieruchomości i klientami,
  • obecność na umowach kupna/sprzedaży nieruchomości.

Czego od Ciebie potrzebujemy?

  • wyższego wykształcenia, najlepiej kierunkowego: administracja, prawo, geodezja, gospodarka przestrzenna lub inne pokrewne,
  • znajomości prawa dotyczącego nieruchomości,
  • znajomości dokumentacji z zakresu obrotu nieruchomościami,
  • mile widzialne co najmniej kilkumiesięcznego doświadczenia na stanowisku referendarza notarialnego, w biurze dewelopera lub pokrewne ,
  • umiejętności pracy pod presją czasu (u nas wszystko #szybko się dzieje),
  • odpowiedzialności i sumienności,
  • dobrej organizacji pracy

Gwarantujemy szybki i pewny start w nieruchomościach:

  • umowę o pracę,
  • korzystne warunki zatrudnienia,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • wsparcie zespołu,
  • rozwinięty system szkoleń doskonalących z zakresu obrotu nieruchomościami,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Tworzymy silną markę, ponieważ wiemy, że praca, która wypełnia połowę naszego życia musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia. Szukamy osoby, która potrafi zachować odpowiedni balans. Naszą siłą jest RÓŻnorodność. Wybierz Freedom w nieruchomościach!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy