Oferta pracy

Specjalista ds. finansów

PreZero Polska Sp. z o.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja finansowych transakcji gospodarczych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz rozliczanie płatności od Kontrahentów,

  • Zapewnianie terminowej realizacji płatności dla Kontrahentów,

  • Uczestnictwo w zarządzaniu płynnością Spółek PreZero w Polsce,

  • Bieżąca współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi – wdrażanie nowych usług, otwieranie rachunków bankowych itp.;

  • Zarządzanie dostępami i uprawnieniami Pracowników w bankowości internetowej,

  • Przygotowywanie wniosków o wystawianie gwarancji bankowych na potrzeby Spółek,

  • Nadzór nad firmowymi kartami płatniczymi,

  • Opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych instrukcji i procedur,

  • Przygotowywanie, analizowanie i raportowe danych finansowych,

  • Inicjonowanie rozwiązań optymalizujących procesy finansowe,

  • Wdrażanie projektów i rozwiązań w ramach Grupy Kapitałowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów/ekonomii,

  • Wiedza z zakresu finansów/finansów przedsiębiorstwa,

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok,

  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego (minimum na poziomie B2),

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,

  • Zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu i nastawienie na szukanie rozwiązań,

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, taż zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy