Oferta pracy

Specjalista ds. Finansów i Administracji

TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowaniu budżetu rocznego Spółki, prognoz okresowych oraz miesięcznych raportów wykonania w zakresie P&L, BS, CF, KPI’s wraz z analizą odchyleń i komentarzami

  • Współudział w miesięcznych przygotowaniach wybranych księgowań dla Księgowości, w tym rozliczenia międzyokresowe, rezerwy, wycena przychodów z kontraktów długoterminowych

  • Usprawnienia w zakresie narzędzi controllingowych w tym poprzez automatyzację

  • Rozwój nowych narzędzi i raportów, w tym do przekazania do innych członków Zespołu

  • Bieżące fakturowanie, monitowanie Klientów, wnioski o wydanie gwarancji bankowych

  • Prace administracyjne (zakupy, poczta, obsługa maili „biuro” organizacja spotkań)

  • Obieg faktur zakupowych (Saldeo)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to: finanse, controlling, ekonomia, zarządzanie, administracja

  • Min. 1 rok doświadczenia w dziale finansów i/lub controllingu

  • Mile widziane: doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej / controllingu w tym przede wszystkim budżetowania i raportowania wyników, wyceny produktów lub usług, modelowania finansowego

  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia

  • Umiejętność jasnego formułowania myśli i sprawnej komunikacji

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel w tym tabel przestawnych i co najmniej podstaw power query

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w systemie zintegrowanym klasy ERP

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży

  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport)

  • Dofinansowanie wakacji

  • Program poleceń pracowniczych

  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze po okresie wdrożenia

  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników w ramach TDJ Foundation

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

Będziesz kluczowym członkiem zespołu sprzedażowego, odpowiedzialnym za tworzenie i utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami firmy. Będziesz raportować do Kierownika Działu Sprzedaży, a Twoje umiejętności interpersonalne i specjalistyczna wiedza, przyczynią się do rozwoju różnorodnych projektów.

Przewiń do profilu firmy