Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Finansów i Administracji

FID sp. z o.o.O firmie

2 7005 500 brutto / mies.
  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zanim przeczytasz ogłoszenie poniżej, odpowiem Ci na pytanie:

Dlaczego ludzie chcą u nas pracować?

Każdy członek naszego zespołu ma wachlarz możliwości. Rekrutując się na stanowisko związane głównie z dokumentacją, możesz szykować się na awans lub rozwój w innym dziale firmy. Każdy z nas ma talenty i słabe strony, które mogą pomóc w rozwoju osobistym. My pomożemy Ci je dostrzec i przekujemy to w sukces. U nas dostaniesz wsparcie całego zespołu, by móc rozwinąć skrzydła. Nasza firma istnieje, żeby dawać ludziom wolność decydowania o ich przyszłości i możliwość dążenia do wielkości. A to wszystko ze zdrowym rozsądkiem, zaufaniem, dystansem i humorem.

Jesteśmy firmą która obraca nieruchomościami i nadaje im nowe życie. Kochamy piękne kamienice i wyjątkową architekturę.  Każdy realizowany przez nas projekt jest inny, co pozwala nam zdobywać wiedzę i doświadczenie. Współpracujemy zarówno z dużymi deweloperami jak również klientami indywidualnym.

Nasza firma ma służyć pokonywaniu kolejnych barier w rozwoju i własnej mentalności. Marzymy o tym, aby każdy nasz pracownik, partner biznesowy, kontrahent mógł robić rzeczy, które wcześniej uważał za niemożliwe. Wszystkie nasze wartości możemy pielęgnować tylko razem. Jest to długa droga pełna zakrętów i przygód. Cieszymy się, że możemy pokonać tę drogę wspólnie, kierując się jednoczącą wizją, podchodząc do przeszkód z dystansem i ciągle ucząc się nowych rzeczy oraz osiągając coraz bardziej ambitne cele! Dziś poszukujemy osób, które wraz z nami podejmą kolejne wyzwania związane z rozwojem firmy.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, stawiającym na dobrą atmosferę pracy i bezpośrednią komunikację.

Nie tolerujemy lenistwa oraz wewnętrznych rozgrywek - tzn. “polityki wewnątrz firmy”.

Wymagania:

  • duża dokładność
  • sumienność
  • doświadczenie w pracy z liczbami
  • zorientowanie na realizację celu i pozytywne nastawienie
  • dobre zdolności komunikacyjne
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy w  finansach i administracji lub jako asystentka zarządu

Obowiązki:

  • wypełnianie raportów finansowych
  • kontrola dokumentacji wewnętrznej w firmie
  • zarządzanie umowami i dokumentacją
  • kontakt z księgowością  oraz obieg dokumentacji księgowej
  • wystawianie faktur
  • przygotowywanie umów i ich weryfikacja
  • obsługiwanie poczty przychodzącej i wychodzącej
  • współpraca z działem analizy, marketingu, sprzedaży
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Oferujemy:

  • rozwój w młodym i zaangażowanym zespole
  • praktyczne szkolenia podnoszące kompetencje
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie archiwalne