Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansów i administracji

SGI Sp. z o.o.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie sprawozdań NBP i GUS

  • Przygotowanie cyklicznych raportów płynnościowych

  • Administrowanie majątkiem spółki

  • Bieżący kontakt z interesariuszami

  • Obsługa rachunków bankowych

  • Wsparcie księgowości w procesie zamknięcia miesiąca

  • Czynny udział w procesie obiegu dokumentów w Spółce

  • Bieżąca współpraca z Kontrolerem Finansowym oraz wsparcie Dyrektora Finansowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe( prawnicze i/lub ekonomiczne)

  • 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w audycie spółek w branży nieruchomości)

  • Praktyczna wiedza z zakresu księgowości i prawa podatkowego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Doskonała organizacja pracy, sumienność, dokładność i zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość branży deweloperskiej

  • Znajomość programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo

  • Możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń

  • Pracę w komfortowym biurze w ścisłym centrum Warszawy

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy spółką deweloperską z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych, członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za jakość naszych inwestycji. Nasza troska o Pracowników i tworzenie przyjaznej atmosfery zostały wielokrotnie nagrodzone w konkursach Bezpieczna Budowa oraz Najlepszy Pracodawca.

Przewiń do profilu firmy