Oferta pracy

Specjalista ds. finansów i administracji

Doctor Brew Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy prężnie działającym browarem rzemieślniczym. Jesteśmy firmą z dalekim od korporacyjnego podejścia do pracy i pracownika. Jeśli jesteś osobą lubiącą pracę w nieformalnej strukturze, nie zaskakują Cię dodatkowe zadania i szeroki zakres obowiązków, no i lubisz dobre piwo :) -  jesteśmy miejscem dla Ciebie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ewidencję dokumentów finansowych, raportowanie sprzedaży oraz prowadzenie windykacji kontrahentów.

Obowiązki:

  • wykonywanie cyklicznych raportów oraz dbałość o poprawność danych,
  • tworzenie i prezentacja analiz wspierających podejmowanie decyzji biznesowych
  • przygotowywanie raportów ad-hoc na potrzeby biznesu
  • tworzenie kompensat
  • tworzenie refaktur oraz not korygujących
  • prowadzenie i aktualizacja stanu należności i zobowiązań firmy
  • windykacja kontrahentów
  • udział w tworzeniu oraz nadzór nad procesami obiegu dokumentów i informacji w firmie,
  • współpraca z działem księgowości oraz działem handlowym
  • współpraca z instytucjami/podmiotami zewnętrznymi,
  • obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej
  • organizowanie zaopatrzenia w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura.
  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty oraz segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów w firmie
  • przyjmowanie, rejestrowanie w systemie i opis faktur kosztowych (drukarko-skaner)
  • gromadzenie i przechowywanie dokumentacji
  • prowadzenie ubezpieczeń grupowych pracowników i współpracowników
  • czynny udział w przygotowaniu wizyty gości
  • dbałość o czystość, ład i porządek w firmie

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (lub w trakcie studiów)
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań
  • dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel)
  • umiejętności pracy w zespole
  • poczucia humoru

Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie oparte na zasadach partnerstwa i dobrej współpracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • biuro w centrum Wrocławia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy