Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Finansów i Kontrolingu

Activ Investment Sp. z o.o.O firmie

Activ Investment Sp. z o.o.

Wacława Lipińskiego 3A

Kraków

Activ Investment Sp. z o.o. jest krakowskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie finansami i płynnością finansową spółki/spółek celowych
  • Monitorowanie sytuacji finansowej przedsiębiorstwa oraz raportowanie
  • Planowanie, budżetowanie, kontroling, sporządzanie prognoz i analiz
  • Sporządzanie raportów, zestawień, analiz dla Dyrektora Finansowego/Zarządu
  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania finansowania (kredyt bankowy, obligacje, gwarancje bankowe)

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami spółki lub pokrewne (mile widziane w sektorze budowlanym)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (raportowanie do Zarządu)
  • Doświadczenie w budżetowaniu oraz w tworzeniu i wdrażaniu planów i strategii finansowych
  • Dobra znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Wiedza z zakresu rozliczania umów długoterminowych
  • Dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość systemu księgowego Comarch Optima

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Activ Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3a („Activ Investment”).

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Przesłanie do spółki Activ Investment danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Activ Investment w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych

Polityka Prywatności

Ogłoszenie archiwalne