Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Finansów i Kontrolingu

PIXEL Technology

  • Piękna 1, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Piękna 1

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i kontrola kosztów firmy – weryfikacja faktur pod względem zgodności z zamówieniem/umową;

  • Weryfikacja rozrachunków oraz kompletności otrzymywanej dokumentacji;

  • Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami i dostawcami Spółki;

  • Rozliczanie podróży służbowych;

  • Tworzenie raportów i zestawień finansowych dla Zarządu;

  • Wystawianie faktur sprzedaży dla Klientów godnie z warunkami zamówienia/umowy;

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych firmy;

  • Współpraca z Księgowością i innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia);

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w działach controllingu, finansów (nie SSC);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel na poziomie zaawansowanym);

  • Wiedza z zakresu controllingu w przedsiębiorstwie i umiejętność wykorzystania jej w praktyce;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Takie cechy jak: dokładność, sumienność w zakresie wykonywanych zadań, terminowość.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach w firmie IT;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoje doświadczenie;

  • Pakiet premiowy;

  • Szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz kursów (w tym językowych);

  • Realna możliwość rozwoju na stanowiska specjalistyczne;

  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej;

  • Atrakcyjne benefity (Karta MultiSport Plus w całości finansowana przez pracodawcę, opieka Medyczna – Allianz, Ubezpieczenie na życie);

  • Wspólne integracje w czasie pracy i po pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Polska firma z branży medycznej w zakresie IT. Specjalizujemy się w zastosowaniach informatyki w medycynie – rozwiązaniach przeznaczonych dla radiologii oraz obsłudze administracji publicznej w tym zakresie. Dostarczyliśmy rozwiązania do ponad 100 pracowni radiologicznych na terenie Polski. Firma Pixel Technology zatrudnia wysokiej klasy specjalistów – tworząc oprogramowanie, świadcząc usługi wsparcia oraz prowadząc sprzedaż naszych systemów.

Pixel Technology istnieje na rynku od 1992roku.

Przewiń do profilu firmy