Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Finansów i Kontrolingu

GODAN SERWIS sp. z o.o.O firmie

6 000‐12 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Godan Serwis Sp. z o.o. jest agencją zajmującą się pośredniczeniem w zatrudnieniu pracowników tymczasowych zarejestrowana w KRAZ pod numerem 19111. Działamy na terenie całej Polski od 16 lat. Zatrudniamy 2800 osób. Specjalizujemy się w legalizacji pobytu i pracy, pracowników z krajów Europy Wschodniej. W naszym zespole znajdują się osoby mówiące po rosyjsku i ukraińsku. W związku z rozwojem firmy, pozyskaniem nowych miejsc pracy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie niezbędnych raportów dotyczących miesięcznego i rocznego zamknięcia roku obrotowego (bliska współpraca z Działem Księgowości)
  • bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy, kontroli i rekomendowania rozwiązań
  • współtworzenie i doskonalenie narzędzi kontrolingowych
  • współpraca z Działem Sprzedaży w celu polepszenia zyskowności klientów
  • kształtować politykę finansową przedsiębiorstwa
  • wspierać Zarząd w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Ekonomia, Rachunkowość, Matematyka Finansowa)
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • mile widziana znajomość systemu COMARCH Optima
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • zdolność efektywnej współpracy z pracownikami innych działów
  • umiejętność identyfikacji błędów i niezgodności
  • samodzielność w działaniu
  • skrupulatność, dokładność, sumienność
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz wnikliwość i proaktywność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub w innej formie zatrudnienia
  • Wynagrodzenie brutto 6.000-12.000zł;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole;
  • Możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej, ubezpieczeń grupowych.

Ogłoszenie archiwalne