Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Finansów i Księgowości

  • Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    (Starszy) Specjalista ds. finansów i księgowości
    Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Warszawa 32215/001 8 - 10 tys. zł

    Jest to idealna okazja do rozwoju kompetencji księgowych/finansowych w szerokim zakresie zadań oraz pracy blisko biznesu.
    Bezpośrednim przełożonym będzie Dyrektor Zarządzający w Polsce. Kandydat/ka będzie miała okazje współpracować z centralą w Hiszpanii.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży budowlanej z ponad 65 letnim doświadczeniem na świecie.

    Opis stanowiska

    • Weryfikacja poprawności dokumentów finansowych (faktury, rachunki, umowy)
    • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
    • Weryfikacja poprawności rozliczeń podatkowych
    • Przygotowywanie i wprowadzanie płatności do banku oraz zarządzanie rachunkami bankowymi
    • Uzgadnianie sald z kontrahentami polskimi i zagranicznymi
    • Udział w przygotowywaniu zestawień/raportów na potrzeby spółki
    • Wsparcie w procesie cyklicznych zamknięć
    • Wsparcie podczas audytu

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
    • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze finansów/księgowości
    • Doświadczenie w pracy w spółce budowlanej (mile widziane)
    • Minimum dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje w mowie i piśmie
    • Znajomość języka hiszpańskiego (mile widziana)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • Samodzielność, odpowiedzialność, optymizm

    Oferujemy

    • Praca w globalnej firmie i rodzinnej atmosferze
    • Ambitny i szeroki zakres zadań
    • Umowa o pracę
    • Opieka medyczna
    • Karta sportowa
    • Ubezpieczenie na życie
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców